UNIMACH     Sempołowskiej 15 lok. 7,     05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Polska telefon (+48) 665 016 671
Znajdź produkt

ZGRZEWARKI DOCZOŁOWE ZWARCIOWE

 

Oferowane przez nas zgrzewarki doczołowe oporowo-zwarciowe oraz zgrzewarki iskrowe umożliwiają łączenie elementów metalowych oraz bi-metalowych, głównie taśm, pił taśmowych o szerokości do 80mm i min. grubości 0,5mm. Umożliwiają również spawanie drutów, rur i prętów o średnicy do 11mm. W naszej ofercie znajdą Państwo zgrzewarki doczołowe w wielu modelach, od podstawowych z serii VC przez zgrzewarki elektronicznie, sterowaną serię VCE i VCE PRO, do urządzeń profesjonalnych serii FW (zgrzewarki iskrowe). Dzięki zgrzewarkom jesteśmy w stanie łączyć elementy metalowe, bimetalowe bez dodatkowego strumienia lutu.

 

Zgrzewarki doczołowe serii (VC-4, VC-6)

 

Zgrzewarki oporowe serii VC służą do zgrzewania doczołowego pił taśmowych, taśm metalowych, a na zamówienie mogą być przystosowane do zgrzewania elementów o przekroju okrągłym rur, prętów czy drutów. Niezawodne, tanie i bardzo proste w użyciu. Zgrzewarki doczołowe w tym modelu posiadają ręczne sterowanie procesem spawania i wyżarzania.

 

Zgrzewarki oporowe (VCE-0, VCE-30, VCE-40, VCE-60)

 

Zgrzewarki oporowe serii VCE służą do zgrzewania taśm, pił taśmowych oraz mogą być przystosowane do zgrzewania elementów o przekroju okrągłym (prętów, rur czy drutów). W odróżnieniu od serii VC zgrzewarki oporowe VCE posiadają elektroniczną kontrolę prądu spawania i wyżarzania. Zastosowanie elektronicznej kontroli w wersji manualnej, pozwala na większą czułość podczas operacji spawania i wyżarzania (odpuszczania) cienkich pił taśmowych i taśm metalowych.

 

Zgrzewarki doczołowe (VCE PRO 30, VCE PRO 40, VCE PRO 60)

 

Seria "PRO" to zgrzewarki doczołowe z elektronicznym sterowaniem prądu spawania i wyżarzania. To zmodernizowana wersja zgrzewarek VCE. Wersja "PRO" umożliwia zgrzewanie elementów metalowych i bimetalowych, a mechanizm łożysk elektrod ukryty został w obudowie maszyny dzięki czemu jest mniej podatny na zabrudzenia, a maszyna może być użytkowana w dłuższym przedziale czasowym bez konserwacji.

 

W razie pytań lub wątpliwości co do wyboru właściwej zgrzewarki zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

 
Realizacja: Dpl Agency
LOGO UNIMACH